medici de familie / medici geriatri pentru Olanda

STAIRS Groep

Job expirat

RESPONSABILITATI

Medici de geriatrie si / sau de familie pentru munca in centre de locuinta si tratament a batranilor in Olanda.

CERINTE

Diplome (in temeiul Directivei Europene 2005/36/CE):
Certificat de medic specialist Geriatrie si gerontologie
sau
Certificat de medic specialist medicina de familie

Nu se cere experienta.

BENEFICII OFERITE

Salariul brut aproximativ:
de la 55.000, - pana la 75.000, - pe an
Inclus:
- 23 de zile lucratoare de concediu platit pe an;
- Plata suplimentara in mai (bonus de vacanta);
- Plata suplimentara, in decembrie (Craciunul bonus);
- Acumularea de o pensie de stat din tarile de Jos, cu compania de pensii suplimentare.
Plati suplimentare pentru:
orele suplimentare (ore de mai sus 36 ora pe saptamana);
de lucru pe timp de noapte, in week-end si sarbatori.

Salariul si conditiile contractului de munca sunt identice cu contractele de munca ale personalului olandez, care lucreaza in acelasi loc de munca si cu aceeasi cantitate de ani de experienta.
Inainte de inceperea muncii veti beneficia:
curs de limba olandeza, cultura si comunicare;
introducerea in viata si de mediul de lucru olandez;
asistenta in gasirea de locuinte la preturi accesibile; si la obtinerea numarului de securitate sociala (BSN), cont bancar, asigurare etc

STAIRS Groep este o agentie de recrutare, selectie si plasare de personal high skilled din Romania pe piata de munca in diferite tari europene.