Lucrator la inaltime

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- munca la inaltime, pe schela, in domeniul constructiilor;
- perioada determinata.

Candidatii ideali sunt grupuri de aproximativ 4-5 persoane, una dintre ele avand propriul autoturism cu care este dispusa sa calatoreasca in tara angajatorului si sa-l foloseasca pentru deplasare la locul de munca, combustibilul fiind decontat in limita ofertei. Experienta de munca in domeniu in tarile Olanda, Belgia, Marea Britanie si Germania, reprezinta avantaj.

CERINTE

- limba engleza si/sau germana la nivel conversational;
- experienta de minim de 2 ani intr-o munca asemanatoare;
- diploma de bacalaureat, cu specializare in constructii;
- certificat / atestat SCC (SHE);
- atestat medical pentru munca la inaltime;
- simtul responsabilitatii, integritate, adaptabilitate, flexibilitate.

BENEFICII OFERITE

- salar 450 – 480 euro / saptamana;
- 40 ore lucrate / saptamana;
- decontare combustibil pentru deplasare la locul de munca in limita ofertei;
- cazare asigurata gratuit in camine, cate 2 persoane in camere cu TV si acces internet.