Lacatus Sudor-confectii metalice-OLANDA

INTERMARIN RECRUITMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Intermarin recruteaza candidati pentru pozitia: Lacatus Sudor -confectii metalice.

NU SE PERCEP TAXE SAU COMISIOANE DE LA CANDIDATI

Cautam lacatusi confectii mecanice care sa stie si sudura 136.
Domeniul de activitate - constructii masini. Se lucreaza dupa plan.

Oferta:

-Salarizare:
12-15 euro BRUT /ora
40 ore/ saptamana(conform legislatiei olandeze). Orele suplimentare se platesc aditional
- Plătițile se vor face în fiecare săptămână în contul dvs.
-Durata proiect: minim 3 luni (in functie de proiect si de locatie).
- 25 de zile de concediu calculate la 12 luni lucrate
-Compania angajatoare plateste : transportul local, certificatul safety VCA, taxele si impozitele conform legislatiei olandeze
-Angajatul plateste: asigurarea de sanatate, cazarea (70 euro NET/saptamana) si zborul dus-intors Olanda

CERINTE

-Experiență de minim 3 ani ca Lacatus confectii metalice
-Experienta sudura procedeu 136 MAG
-O bună cunoaștere a desenului tehnic
-Cunostinte de limba engleza
-Abilitatea de a lucra în echipă
-Permisul de conducere B constituie un avantaj

INTERMARIN este o companie specializata in managementul de personal cu activitate la nivel national si international . Compania a fost infiintata in anul 2008 ca birou reprezentativ al Grupului Inter Marine, iar in prezent deruleaza proiecte de recrutare in domeniile : Medical, Crewing, Engineering si Airline . www.intermarin.ro