Izolator cu VCA Chemelot Geleen, Rotterdam , Bergen op Zoom , Olanda

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

1 Profesie Izolator
2 Necesar personal 2
3 Descriere

Instalarea instalațiilor de rețea electrică menajere
4 Locatie/ Tara Chemelot Geleen, Rotterdam ,Bergen op Zoom , Olanda
5 Data de inceput 16.09.2019
6 Data de sfarsit contractul este pe 6 luni de zile cu posibilitate de prelungire
7 Masa nu este asigurata
8 Cazare asigurata de angajator GRATUIT
9 Salariu NET/40 de ore 540 euro NET pe saptamana
10 Program de munca 40 de ore pe saptamana

CERINTE

Transportul Romania-Olanda Suportat de candidat .
12 Ore suplimentare Da
13 Asigurari Medicale Da
14 Asigurari sociale Da
15 Concediul Anual Da.platit de angajator
17 Limbi straine Engleza la nivel mediu
18 Diploma/ Certificat

Da, VCA
19 Cunostinte citire desen Da
20. Experienta necesara Minimum 3 ani
21 Permis de conducere/Masina Personala Da-masina personala

Echipament protectie

21 Echipament de lucru – personal Nu, nu este necesar
22 Bocanci santier(S3) – personal Da, este necesar
23 Ochelari de protectie Nu, nu este necesar

Business Activ Consult SRL fondata in 2003,si-a inceput activitatea ca si Agentie de Recrutare si Selectare de Personal autorizata de Ministerul Muncii in 2004 ,din dorinta unui om de a demonstra ca serviciile romanesti se ridica la standardele internationale.
Ne gasiti la adresa Romania, Cluj-Napoca, str. Regele Ferdinand, nr.21, ap.6 iar activitățile prestate sunt: Servicii de Recrutare intern si extern, Formare Profesionala ,Informare , Consiliere si Mediere a Muncii pe plan intern.