Instalatori pentru munca in Olanda

Techvisie BV

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentie serioasa de recrutare cauta INSTALATORI pentru diverse santiere de constructii din Olanda. Proiectele sunt atat in domeniul constructiilor civile, cat si in cele ingineresti.

CERINTE

-limba engleza/germana la nivel conversational
-experinta in domeniul constructiilor (preferabil in alta tara din Europa) minim 3 ani
-calificare in domeniu
-masina personala reprezinta un avantaj
-permis de conducere categoria B
-disponibilitate imediata de plecare.

BENEFICII OFERITE

-contract de munca pe 40 ore pe saptamana
-loc de munca stabil si sigur
-salariu de 400 euro net/saptamana, plus bani de vacanta
-ore suplimentare platite separat
-cazare si asigurare medicala gratuite.

Vor fi contactati doar candidatii care corspund cerintelor noastre.

Nu percepem nici un fel de comision sau taxa de mediere pentru serviciile prestate!

Techvisie BV este o companie de incredere care se ocupa de recrutarea de personal tehnic pentru angajatori din Olanda. Suntem de 15 ani pe piata din Olanda si momentan lucram cu mai mult de 500 de angajati din Olanda, Germania si Polonia.