Instalatori

Job4Life

Job expirat

RESPONSABILITATI

Instalatorul va efectua toate activitățile de la comenzi de lucru și / sau desene tehnice. Astfel de activități sunt instalarea de conducte din cupru, plastic sau oțel pentru aprovizionarea cu apă și canalizare

Descriere Job:
Instalatorul va executa sarcini precum găurirea, îndoirea, tăierea etc. și va construi sisteme complete și uneori complexe de conducte pentru aprovizionarea cu gaz, alimentarea cu apă și consumabilele de drenare.

Oferta:
Contract complet legal în conformitate cu legislația olandeză
Oferta salariala € 500,00 net pentru 40 de ore pe săptămână,
Inc. Cazare gratuită și asigurare olandeză de sănătate.

CERINTE

Responsabilitati:
Un instalator / pompier va fi responsabil pentru, printre altele:
• curățarea spațiului de lucru și a mediului de lucru
• respectarea instrucțiunilor de siguranță

Tip de proiecte:
• Construcții rezidențiale
• Construcția de utilități publice
• Constructii industriale
• Șantierul naval.

Cerințe de învățământ / Certificate necesare:
• Cerințe minime: Învățământul profesional inferior / secundar, gaz / apă / echipament de fixare
• Cunoașterea limbii engleze și / sau a limbii germane la nivel de comunicare
• Certificat VCA.

Pentru informatii suplimentare ne puteti contacta telefonic la 0720 878 151 - 0775 327 496 sau pe mail la office@job4life.ro
NU PERCEPEM COMISION DE LA CANDIDATI!!!

DESCRIEREA FIRMEI

Selectie , consultanta si plasare forta de munca.