FASONATORI OTEL – OLANDA

BRAINS CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

BRAINS CONSULTING recruteaza fasonatori otel calificati si cu experienta:

ATENTIE!!! Pentru aceste locuri de munca se accepta doar candidati care pot incepe lucrul IMEDIAT – in maximum 14 zile de la data sustinerii interviului si acceptarii ofertei de munca!

Numar pozitii vacante: 10
Locatii: Utrecht, Olanda
Full time, Nr. Ore de munca/saptamana: 40

Cautam FASONATORI cu experienta in fasonarea OTELULUI.

CERINTE

RESPONSABILITATI:

- fasonarea si montarea armăturilor la elemente pretensionate;
- lucrări de asamblare si de montare a armăturilor pentru elemente prefabricate mici sau simple;
- lucrări de fasonare a barelor de otel – beton;
- montarea armăturilor în elemente de rezistentadin beton;
- montarea armăturilor în elemente de rezistentaspeciale, complicate si de formacircular;
- isi însuseste corect sarcinile si instructiunile referitoare la lucrarea de executat;
- stabileste etapele de lucru si modul de abordare, în functie de sarcinile de îndeplinit si timpul disponibil;
- planificasuccesiunea fazelor, în conformitate cu cerintele procedurii de lucru ;
- executalucrări de fasonare la rece;
- citeste schitele întocmite dupaplanurile de executie ;
- selecteazacorect barele dupadiametrul si tipul de otel - beton ;
- taie si îndoaie barele de otel - beton folosind mijloace manuale sau mecanice (cu ajutorul masinii) ;
- sorteazaotelul - beton pentru armătura;
- sorteazaotelul - beton functie de diametru, lungime si forma de livrare (colaci sau bare îndoite o singuradată);
- descolăceste si îndreaptaotelul beton rotund livrat în colaci ;
- indreaptaarmăturile usoare prin asezarea colacilor pe vârtelnite de lemn sau metalice;
- asiguragrosimea stratului de acoperire cu beton a armăturii;

CERINTE:

-experienta de cel putin 2 ani in domeniu
-diploma de absolvire a unor cursuri de calificare in domeniu
sa cunoasca limba engleza sau germana: nivel conversational (A2)
-disponibilitatea de a lucra in strainatate
-lucrul in echipa si pe cont propriu
- permis de conducere categoria B / masina proprie reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:
- contract de munca pe perioada nedeterminata de timp, in Olanda/

- Salariu: (pentru 40 ore lucrate/saptamana)
- 1950 Euro NET / luna – daca lucrati cu masina proprie
- 1750 Euro NET / luna – daca nu aveti masina proprie si firma va inchiria o masina pentru dvs.
+ plata orelor suplimentare
- cazare asigurata GRATUIT de catre angajator (singur in camera, acces la bucatarie, baie)
- asigurare medicala.

Trnsportul RO – Olanda este platit de catre angajat. Masina proprie constitue un avantaj!
Concediu anual: 20 zile
Asigurare medicala platita de catre Angajator
ATENTIE!!! Se va sustine un interviu in limba engleza sau germana cu reprezentantii firmei angajatoare in care se verifica cunostintele conversationale ale candidatului.

FIRMA BRAINS CONSULTING NU PERCEPE TAXE SI COMISIOANE DE LA APLICANTI !!!!

Brains Consulting este o firma acreditata de consultanta in resurse umane, specializata pe servicii de personal: recrutare si selectie de personal, consultanta in resurse umane si executive search.

Brains Consulting ofera in special locuri de munca in strainatate in domeniile: medical, IT si inginerie.