Farmaciste si asistente farmacie - Olanda - Fara comision!

Head-Hunting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma de recrutare Head-Hunting, cu o experienta de peste 10 ani in recrutarea de specialisti pentru companii importante din tara si strainatate, va ofera oportunitatea de a profesa ca farmaciste si asistente farmacie in Olanda.

Posturile sunt in farmacii si clinici private.

Oferta:
- contract de munca pe 1-2 ani
- program de lucru 40 ore/saptamana
- pentru Farmaciste salariul intre 1700-4900 euro net, in functie de experienta
- pentru Asistente Farmacie salariul intre 1000-1900 euro net, in functie de experienta
- cursuri gratuite de limba olandeza, in Romania
- cazare asigurata de catre angajator
- interviul va avea loc in Romania cu reprezentantii angajatorului

NU SE PERCEPE COMISION!

CERINTE

Cerinte:
- diploma de licenta
- experienta minim 3 ani in domeniu
- cunostintele de limba engleza, franceza sau germana reprezinta avantaj

Firma de recrutare personal acreditata pentru angajari in tara si strainatate.