ELECTRICIENI RAFINARIE (Olanda)-14 Euro/ora

MARINA CREWING AGENCY

Job expirat

RESPONSABILITATI

Your resume must include a chronological work history. For easy tracking of our candidates, please apply directly to agency email office@marinacrewing.com not on site, with Subject “ELECTRICIANS“

ELECTRICIENI RAFINARIE (Olanda)-14 EUR net/oră
➡ Data începerii: 4.11.2016
Salariul oferit este de 14 EUR net/oră
Cazare asigurată și plătită de angajator
Contract de muncă direct cu angajatorul
❗ Experință în domeniu (rafinarii, constructii sau santiere navale)
⚠ Limba Engleza la nivel conversațional este obligatorie
Informații:
☎ Telefonic: +4 0733 183 933
CV-uri la adresa de email: office@marinacrewing.com

CERINTE

BENEFICII OFERITE

14 Eur/ora net

Marina Crewing Agency is an International Recruiting Agency from Romania,
offer skilled ratings experienced professional officers, excellent Masters and Chief engineers with full documents and International Certificates (STCW,IMO)
All english speakers, authorised by the Romanian Ministry of Transport