ELECTRICIENI - OLANDA

Job4Life

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
Cunoasterea procedurilor de lucru in domeniu;
Capacitatea de a utiliza uneltele specifice;
Interpretarea si intelegerea planurilor si a desenelor tehnice;
Seriozitate.

CERINTE

Pentru cele 40 de locuri disponibile incepand cu luna Martie 2017, clientul cauta candidati care sa indeplineasca urmatoarele cerinte:
Cunoasterea limbii engleza/germana la un nivel incepator spre mediu: A2 – B1; ( in cazul in care se pleaca in echipa de doi, e de ajuns ca unul sa vorbeasca bine );
Experienta pe un post similar +2ani in domeniul constructiilor civile, navale sau in industrie;
Permis auto + masina proprie – o echipa de doi electricieni pot pleca cu o masina;
VCA - se poate obtine in Olanda, clientul pune la dispozitie materialele de pregatire.

BENEFICII OFERITE

Oferta de munca si beneficii:
Salariul lunar net incepe de la 1800 € + posibilitatea orelor suplimentare platite;
Oportunitatea efectuarii de ore suplimentare si implicit cresterea venitului;
Contract de munca semnat si declarat in Olanda;
Cazare asigurata si platita de angajator;
Asigurare Medicala.

DESCRIEREA FIRMEI

Selectie , consultanta si plasare forta de munca.