Electrician tensiune medie si inalta Olanda - Taxe zero

Head-Hunting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Head-Hunting recruteaza urgent pentru o companie din Olanda:
- Electrician cu autorizare pentru lucrul la tensiune medie.

Se ofera:
- contract legal,
- salarizare 11 euro/ora,
- cazare asigurata contra cost si transport la locul de munca - 80 euro/saptamana,
- costul cazarii se retine din salariu, nu trebuie platita in avans,
- asigurare medicala,
- concediu platit.

NU se plateste nici un fel de comision sau taxa, nici inainte de plecare si nici ulterior.

Interviul este pe Skype, cu camera web.
Nu trebuie sa va deplasati la sediul nostru.

Telefon:0723.188550
E-mail:office@head-hunting.ro

CERINTE

Cerinte:
- calificare si experienta ca electrician,
- autorizare pentru lucrul la tensiune medie si inalta,
- limba engleza la nivel conversational,
- permis de conducere cat.B
- disponibiliate de plecare imediata.

Firma de recrutare personal acreditata pentru angajari in tara si strainatate.