Echipe Cofrajori OLANDA

Job4Life

Job expirat

RESPONSABILITATI

JOB4LIFE recruteaza doua echipe de cate 2 COFRAJORI pentru constructii noi, in Olanda.
Candidatul ideal trebuie sa fie capabil sa lucreze atat in mod independent cat si in echipa.
Partenerul nostru ofera de mai bine de un an candidatilor interesati contracte de munca semnate pe perioada nedeterminata cu data de start imediata.

Locatie: Enschede, Olanda
Data de start: 12.09.016

CERINTE

Clientul cauta candidati care sa indeplineasca urmatoarele cerinte:
Experienta recenta pe un post similar: +4ani;
Cunoasterea limbii engleze la un nivel conversational: A2-B1 (doar o persoana din cadrul unei echipe);
Disponibilitatea de a veni in Olanda cu masina proprie - obligatoriu;
Detinerea unei truse minime de unelte;
VCA - constituie avantaj - daca nu il detineti, aveti posibilitatea de a-l obtine in Olanda, sub indrumarea partenerilor nostri;

Oferta de munca si beneficii:
Oferta salariala incepe de la 1800€/luna NET + posibilitatea orelor suplimentare platite;
Cazare asigurata gratuit de catre angajator + utilitatile la cazare;
Contract de munca semnat si declarat in Germania pe o perioada nedeterminata;
Asigurare medicala - contracost;

BENEFICII OFERITE

Responsabilitati:
consolidarea podelelor, pereților și coloanelor în conformitate cu desenele si instructiunile primite;
citirea si interpretarea desenelor tehnice;
stabilizarea betonului si pregatirea pentru fixare a otelului;
lucrări de asamblare și de montare a armăturilor pentru elemente prefabricate mici sau simple;
utilizarea cofrajelor standard sau a celor din lemn;
fasonarea barelor de oțel – beton;
montarea armăturilor în elemente de rezistență din beton.

Pentru detalii ne puteti contacta telefonic la 0720 878 151 / 0740 644 175 sau pe mail la office@job4life.ro
NU PERCEPEM TAXA/COMISION DE LA CANDIDATI!

DESCRIEREA FIRMEI

Selectie , consultanta si plasare forta de munca.