Dulgher/Tamplar –OLANDA

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Poziție : Dulgher/Tamplar
Tara : Olanda

Locație: mai multe locatii

Poziții disponibile:3
Locul de munca: Constructii

Montarea fațadelor

Construcție de acoperiș

Utilități și clădiri noi

Lucrări de renovare
Salariu: 475 € – 525 euro NET pe săptămână

Ce oferă Angajatorul :

Perioada contractului: nedeterminata
Se lucreaza 40 de ore pe săptămâna,
Asigurări sociale,
Asigurări medicale,
Cazare : asigurata de angajator GRATUIT
Costul transportului este suportat de angajat, masina proprie, primiti 0,19 euro p / km
Concediu plătit,
Masa- nu este asigurata
Asigurare de sanatate: 23,66 € pe săptămână (deducere salarială)

CERINTE

Condiții de recrutare:

Cunostinte medii de limba engleza sau germana
Experienta minimum 4 ani
Carnet de conducere

Business Activ Consult SRL fondata in 2003,si-a inceput activitatea ca si Agentie de Recrutare si Selectare de Personal autorizata de Ministerul Muncii in 2004 ,din dorinta unui om de a demonstra ca serviciile romanesti se ridica la standardele internationale.
Ne gasiti la adresa Romania, Cluj-Napoca, iar activitățile prestate sunt: Servicii de Recrutare intern si extern, Formare Profesionala ,Informare , Consiliere si Mediere a Muncii pe plan intern.