Dulgher cofraje , fabrica Olanda

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Profesie Dulgher cofraje in fabrica
2 Necesar personal 4
3 Descriere

Se realizeaza dale de beton (prefabricate)
4 Locatie/ Tara Olanda
5 Data de inceput 07.10.2019
6 Data de sfarsit Contractul este pe perioada lunga(se lucreaza 9 saptamani si se face pauza in urmatoarele 2 saptamani)
7 Experienta necesara Minimum 6 luni
8 Cazare Platita de angajator
9 Salariu pe saptamana/ 40h 500 EURO Net pe saptamana
10 Transportul Romania-Olanda Rambursat pe perioada contractului
11 Transport cazare-loc de munca Suportat de candidat
11 Ore suplimentare Da, se pot realiza
12 Diploma/ Certificat Nu, nu este necesar
13 Citire planuri tehnice Nu, nu este obligatoriu

CERINTE

Limbi straine Engleza la nivel mediu
15 Unelte de mana Nu, nu este necesar
Asigurari sociale/medicale Da, platite de catre angajator
16 Permis de conducere Nu, nu este necesar
17 Masina proprie Nu, nu este necesar

Echipament protectie
18 Echipament de lucru – personal Nu, nu este necesar
19 Bocanci santier(S3) – personal Nu, nu este necesar
20 Ochelari de protectie Nu, nu este necesar

Business Activ Consult SRL fondata in 2003,si-a inceput activitatea ca si Agentie de Recrutare si Selectare de Personal autorizata de Ministerul Muncii in 2004 ,din dorinta unui om de a demonstra ca serviciile romanesti se ridica la standardele internationale.
Ne gasiti la adresa Romania, Cluj-Napoca,iar activitățile prestate sunt: Servicii de Recrutare intern si extern, Formare Profesionala ,Informare , Consiliere si Mediere a Muncii pe plan intern.