Dentisti - Olanda

Head-Hunting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma de recrutare Head-Hunting, cu o experienta de 11 ani in recrutarea de specialisti pentru companii importante din tara si strainatate, va ofera oportunitatea de a profesa ca dentisti in Olanda.

Clientul olandez cauta specialisti in dentistica, endodontie, stomatologie pentru copii si adulti.

Salariul unui dentist poate ajunge pana la 5000 euro net pe luna.
Contract de munca, asigurari medicale si sociale.

Nu se percepe comision!

Candidatii selectati vor fi contactati telefonic pentru detalii.

CERINTE

Cerinte:
- inregistrare oficiala in Romania ca dentist
- experienta minim 2 ani, ideala ar fi o experienta intre 2-5 ani
- cunostinte de limba engleza sau germana la nivel mediu
- dorinta de a invata limba olandeza dupa sosirea in Olanda

BENEFICII OFERITE

Cursuri de limba olandeza.

Firma de recrutare personal acreditata pentru angajari in tara si strainatate.