CNC Freza Heidenhein

TjobsRecruit

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ești frezor CNC în căutarea unui nou loc de muncă în străinătate?

Noi îți oferim șansa de a lucra în Olanda cu contract full-time, perioada nedeterminata, condiții de lucru bune, mașină de companie și salariu competitiv! ​

CERINTE

Descriere:
-Programarea frezei CNC
​-Realizarea pieselor cerute pe baza desenului tehnic -Fabricarea pieselor unicat, a seriilor mici și mijlocii -Producția diferitelor piese pentru iahturi de lux, nave etc. -Materiale folosite: oțel, inox, aluminiu, plastic
-Frezele sunt cu 3 axe, majoritatea cu comandă Heidenhain 400 -Toleranțe: 0,1 / 0,01
Cerințe:
-Capacitatea de a programa independent pe masina -Experiență relevantă cu Heidenhain
-Disponibilitatea de a da un test Constituie avantaj: -cunostinte de limba engleza -permis de conducere categoria B Se oferă: -Contract de muncă legal olandez, full-time, pe perioadă nedeterminată -​Salariu atractiv, plata săptămânală, 350-400 EUR/saptamana NET -Posibilitate de colaborare pe termen lung pentru persoanele care corespund profesional
​-Cazare asigurată în condiții avantajoase, camera proprie și WiFi gratuit - fără costuri suplimentare -Asigurare colectivă care acoperă asigurarea medicală și spitalizarea
​-Pe timpul șederii în Olanda aveți la dispoziție un coordonator căruia vă puteți adresa în lb. română -

Posibilitatea de a închiria mașină, în condiții avantajoase (rambursarea a 0.19 EUR/km parcurs spre locul de muncă). -Utilizarea mașinii și in interes personal

TJOBS is the international marketplace for Recruiters, providing qualified European employees for companies in the UK, France, Germany, The Netherlands and other European countries. Via our own database and a network of over 1.250 connected Recruiters, we can quickly respond to requests for hard-to-find profiles and for high-volume recruiting. TJOBS marketplace is part of Tjobs Holding BV in the Netherlands.