Camerista Hotel

Tjobs SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru un client important din Olanda cautam cameriste pentru a avea grija si de a pune la dispozitie tot ceea ce este necesar pentru camerele de hotel si in alte zone din hotel, destinate oaspetilor.

Responsabilitatile postului:
- intretinerea si amenajarea camerelor de oaspeti;
- curatarea camerelor, holurilor si altor incaperi, manual sau folosind echipament de curatenie;
- curatarea si sa dezinfectarea bailor;
- schimbarea asternuturilor in camere;
- schimbarea sapunurilor, sampoanelor, gelurilor de dus, prosoapelor, precum si altor produse necesare;
- furnizarea mancarii si a bauturilor incluse in serviciile hotelului;
- folosirea si utilizarea aparatelor si materialelor precum: aspiratoare, maturi mecanice,stergatoare de praf, prosoape, detergenti.

CERINTE

Se cauta persoane muncitoare si serioase;

Cunoasterea limbii engleze la nivel conversational;

Experienta in domeniu constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- cazare si transport asigurat;
- nu se percepe comision.

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.