Asistente medicale pentru spitale - Olanda - Fara comision!

Head-Hunting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma de recrutare Head-Hunting, cu o experienta de peste 11 ani in recrutarea de specialisti pentru companii importante din tara si strainatate, va ofera oportunitatea de a profesa ca asistente medicale specializate, in spitale din Olanda.

In acest moment avem 12 posturi urgente pentru: sala de operatii, anestezie, terapie intensiva.

Interviurile vor avea loc in 22 februarie, in Romania.

Se ofera:
- contracte de lucru pe 6 luni, cu prelungire pe perioada nedeterminata si renegociere salariala.
- salarii de 2000 euro net
- program de lucru 40 ore/saptamana
- curs de limba olandeza platit de catre angajator
- cursul se va desfasura in Romania

NU SE PERCEPE COMISION!

Pentru informatii suplimentare ne puteti contacta prin e-mail: office@head-hunting.ro sau telefonic intre orele 12-21 la telefon: 0723.188550.

CERINTE

Experienta ca asistenta medicala in departamentul dorit, minim 3 ani.
Cunostinte de limba engleza.
Disponibilitate de a invata limba olandeza.
Varsta maxima: 45 ani.

Candidatii selectati vor fi contactati telefonic pentru detalii.

Firma de recrutare personal acreditata pentru angajari in tara si strainatate.