Asistente medicale pentru spitale -Olanda

Head-Hunting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma de recrutare Head-Hunting, cu o experienta de peste 10 ani in recrutarea de specialisti pentru companii importante din tara si strainatate, va ofera oportunitatea de a profesa ca asistente medicale, in spitale din Olanda.

In acest moment avem disponibile 40 de posturi in: terapie intensiva, sala de operatii, cardiologie, anestezie.

Se ofera:
- contracte de lucru pentru cel putin 1 an, in general pentru 2 ani
- salarii de minim 1500 euro net
- cazare platita de angajator
- decontarea transportului zilnic, prima de concediu, alte facilitati
- curs de limba olandeza platit de catre angajator
- cursul se va desfasura in Romania
- interviul cu angajatorul va avea loc in Romania.

NU SE PERCEPE COMISION!

Pentru informatii suplimentare ne puteti contacta prin e-mail: office@head-hunting.ro sau telephonic intre orele 12-21 la telefon: 0723.188550.

Candidatii selectati vor fi contactati telefonic.

CERINTE

Experienta ca asistenta medicala in departamentul dorit.
Nu sunt necesare cunostinte de limbi straine, dar cunoasterea unei limbi straine poate reprezenta un avantaj.
Disponibilitate de a invata limba olandeza.

Firma de recrutare personal acreditata pentru angajari in tara si strainatate.