12 Euro/ora-Sudori Certificati 135/136/138- FCAW- 6GR

MARINA CREWING AGENCY

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam Sudori Certificati 135/136/138 - FCAW - 6GR
12 Euro/ora
Cazarea si transportul sunt asigurate
Proiectul are durata de minimum 6 luni

Cerințe:

Autorizatie – codurile 136/138/135
Calificare / experienta ca Sudor minimum 3 ani
Cunostinte bune de limba engleza
Experiență anterioară similară în industria Petroliera si de gaz.

Descrierea jobului:

Sudori calificati in sudare tevi cu Autorizatii 135/136/138, se cere experiență in industria petroliera si de gaze
Acest rol se va desfasura în atelierul de fabricatie si va consta in sudarea țevilor de otel la standardele cerute.
Va fi necesara o executare extrem de precisă și de calitate într-un timp util.
Trebuie să fiti capabil să lucrati pe baza desenelor tehnice, la un standard foarte ridicat.

Proiectul:

- Constructia de submarine și industria petroliera, proiectele se desfasoara in diverse locatii, inclusiv în larg, constructii navale, Olanda
-Fabricatia pentru industria de petrol si gaze, inclusiv structuri in larg, nave.

Salarizare atractiva, 12 Euro/ora

CERINTE

Sudori calificati in sudare tevi cu Autorizatii 135/136/138

BENEFICII OFERITE

12 EURO/ORA

Marina Crewing Agency is an International Recruiting Agency from Romania,
offer skilled ratings experienced professional officers, excellent Masters and Chief engineers with full documents and International Certificates (STCW,IMO)
All english speakers, authorised by the Romanian Ministry of Transport