TEHNICIAN ATM (Automatted Teller Machine)

S.C.G4S.CASH SERVICES

Job expirat

RESPONSABILITATI

Intretinerea unui numar de 5 bancomate din Odorheiu Secuiesc. Dpelasarile la atm se fac numai pe baza de comanda telefonica
(aproximativ 10 deplasari intr-o luna).

Tehnicianul trebuie sa constate sau sa remedieze defectiunea tehnica in termen de patru ore de la primirea comenzii.

Programul de emitere a comenzilor este de luni-vineri 08:30-20:00, sambata si duminica 09:00-16:00.

CERINTE

- cunostinte minime tehnice;
- permis de conducere cat B;
- postul se adreseaza stundetilor sau persoanelor deja angajate.

BENEFICII OFERITE

Salariul este FIX si nu depinde de numarul interventiilor lunare.

- salariu motivant
- tichete de masa (conform zilelor lucratoare);
- card de sanatate;
- conditii de munca legale, salariu lunar garantat, dotare corespunzatoare;
- oportunitatea de a lucra intr-o companie internationala si cu o reputatie deosebita, intr-un mediu de lucru profesionist, in care magnitudinea clientilor deserviti si diversitatea solicitarilor acestora sunt motive de dezvoltare profesionala continua;
- posibilitati reale de promovare in cadrul companiei;
- decontare carburant

G4S Cash Services este membra a Group 4 Securicor, companie aflata pe locul intai la nivel mondial in domeniul prestarii de servicii de securitate.
In Romania, G4S Cash Services este prezent din 2002, ofera servicii de transport valori, procesarea banilor si alimentarea si intretinerea de nivel 1 a bancomatelor. Totalizeaza astazi peste 2300 de salariati si are o infrastructura teritoriala dezvoltata formata din 9 Centre de Procesare si 15 puncte de lucru, putandu-ne astfel presta serviciile la nivelul tuturor judetelor. Clientii nostri sunt companii de top pe piata romaneasca, precum: Raiffeisen Bank, Posta Romana, ABN-AMRO, Alpha Bank, City Bank, Banc Post, Banca Romaneasca s.a.