Kiszolgáló/SZAKTANÁCSADÓ/ELADÓ

Country Wild SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Szakboltjainkban esélyt adunk a kezdőnek is ha tanul, a munka könnyű, nem kell behordani naponta több tonna árút, nem kell éjszakákat túlóráznia, és a vasárnapja is szabad, ésszerű hozzáállassál akar egyetemi tanulmányokat is végezhet mellette; valamint magától értődően szabadság és munkakönyv van.
SZAKTANÁCSADÓ/ELADÓ/kiszolgáló állásra Ruhás üzletbe munkatársat keresünk, aki ambiciózus, képes tanulni, aktív, megbízható, pontos.
Amit mi ajánlunk: munkakönyv hosszú távra, napi 8 óra könnyű munka, tanítás, együttműködés, fejlődési lehetőség.
Előkönyvelői tudással 1000 lej vagy magasabb kezdő fizetés.

Kezdők és diákok jelentkezését is elfogadjuk. Jelentkezésüket várjuk a 0756293494-es telefonszámon.

Székelyudvarhely és Gyergyószentmiklós.

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:
Experienta relevanta in promovarea si vanzarea de produse
Studii medii / superioare;
Cunostinte operare PC (Microsoft Office – Word, Excel , E-mail).

Limbi vorbite maghiara, romana

BENEFICII OFERITE

transport
bonus

DESCRIEREA FIRMEI

Sport es turafelszerelesek forgalmazasa