Zugrav in Norvegia

DK RECRUITMENT SERVICES s.r.o.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam urgent zugrav pentru Norvegia

Data start : inceputul lunii Martie

CERINTE

Limba engleza la nivel conversational
Experienta 3 – 5 ani pe o pozitie similara

- cunoasterea procedurilor specifice domeniului de lucru pentru activitati de zugravit si vopsitorie,
- sa pregateasca suprafetele de zugravit (sa umple gaurile, crapaturile, sa finiseze colturile)
- sa pregateasca vopselele
- sa amestece vopselele
- sa zugraveasca si sa prepare diferitele tipuri de culori si de zugraveala
- sa zugraveasca cu trafaletul sau sa foloseasca sabloane
- sa faca lucrari de zugraveala decorative
- sa pregateasca suprafetele pentru aplicarea tapetului (sa dea jos tencuiala, sa trateze suprafata pe care se aplica tapetul, sa taie tapetul etc.)
- sa lipeasca tapetul pe pereti.

BENEFICII OFERITE

Salar de inceput : 1850 Euro NET/luna
(tariful orar este de minim 181 NOK (brut) - salariu lunar de 27 150 NOK
indemnizația de călătorie
Se lucreaza minim 150 h ( 7.5 h/zi)
Salariu la fiecare 2 săptămâni
Contract de munca pe perioada nedeterminata
Echipament de protectie oferit de catre client
Cazarea este asigurată de angajator, plătită de candidat (aprox 4000 – 6000 NOK / luna
Posibilitatea de a învăța limba norvegiană
Transportul din Romania catre Norvegia este acoperit de catre client.

DK Servicii de recrutare într-o agenție de recrutare internațională, care operează în întreaga Uniune Europeană. Compania a fost infiintata in anul 2007. Din anul 2007 am loc mai mult de 8000 de personal calificat in intreaga Europa. Compania noastra este activa in constructii, industrie, producția de alimente, sănătate, hotel-catering și sectoarele de distribuție logistică.