Sudori (Welders) in Norvegia (fara taxe de mediere)

Work Experience

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie norvegiana in cautarea unui nr de 24 de sudori pentru constructii navale si platforme petroliere.
Exista posibilitatea angajarii candidatilor care au experienta dovedita ca sudor, indiferent de procedeul de sudura!

CERINTE

Varta cuprinsa intre 25-50 de ani.
Nivel de limba engleza cel putin intermediar. Este importanta cunoasterea pe limba engleza a termenilor specifici din sudura.

Experienta in domeniu este obligatorie. Experienta internationala precum orice diplome, calificari, scrisori de recomandare constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Se ofera o sa salarizare incepand de la 16 Euro pe ora, plus sporurile corespunzatoare orelor lucrate suplimentare. Contractul de munca se incheie cu respectarea normelor legale de pe piata muncii din Norvegia

Se asigura cazarea si masa gratuit, biletul de avion fiind platit de asemenea de catre angajator!

Mai multe detalii pe http://www.workexperience.ro/
Pentru inscrieri va rugam sa completati cat mai detaliat CV-ul online pe http://manage.workexperience.ro/

S.C. Work Experience S.R.L. este o companie ce are ca principal obiect de activitate selectia si plasarea fortei de munca in strainatate oferind programe de munca sau studiu in America si Europa! Garantia serviciilor noastre, o constituie numarul mare de aplicanti mediati in crestere de la an la an!