Sudori cu certificat EN 287-1 pentru Norvegia

Nidab Produktion

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam sudori cu certificat EN 287-1 din Galati, Braila, Tulcea si Constanta cu experienta de lucru in domeniu naval pentru a lucra in Norvegia in industria navala si peroliera.

CERINTE

- Cv in limba engleza
- certificat/ autorizatie EN 287-1
- experienta in domeniul naval minim 3 ani
- copie dupa actul care atesta calificarea in domeniu (sudor)

Tipuri de autorizatii acceptate:
EN-287-111 (MMA)
EN-287-141 (TIG)
EN-287-135/136 (MIG/MAG)
eliberate de companii acreditate: Lloyd,DNV...

BENEFICII OFERITE

Limba Engleza, experienta internationala si experienta de conducator de echipa sunt recompensate.

Nidab Produktion este o companie suezeda cu sediul in Stockholm si Galati. Domeniul nostru de activitate il reprezinta recrutarea si plasarea fortei de munca partenerilor nostri din Norvegia din domeniul industriei petroliere si navale.
In prezent avem oferte de lucru pentru lacatusi navali, sudori, mecanici navali, lucartori in otel, fitteri.
Detalii la: 0720 129 556 sau la sediul firmei.