Strungar / Frezor utilaje manuale Norvegia

Romtec Jobs

Job expirat

RESPONSABILITATI

Regleaza si opereza masini clasice, strung si freza;
Este responsabil pentru calitatea piesei realizate;
Respecta procedurile de mentenanta a utilajelor;

www.rjobs.ro

CERINTE

Obligatoriu Limba Engleza nivel mediu;
Peste 5 ani experienta in prelucare prin aschiere;
Bune cunostinte de desen tehnic si utilizare AMC;
Experienta in operarea utilajelor CNC, cu limbaj Fanuc si Hendeihan, constituie avantaj.

BENEFICII OFERITE

Salar atractiv si bonusuri;
Concediu de odihna platit;
Contract cu agentie norvegiana de resurse umane;
Asistenta in gasirea locuintei inainte de inceperea contractului de munca.

Romtec Jobs este o companie cu sediul in Bacau, care activeaza in domeniul selectiei si plasarii fortei de munca.
Clientii nostri sunt companii din Norvegia, pentru care efectuam selectie de personal calificat in vederea angajarii cu contract de munca.
Compania nu percepe nici un fel de comision candidatilor la aceste posturi, nici inainte de angajare si nici dupa angajare.
Contractele de munca se fac direct cu angajatorul.