RECRUTAM MONTATORI ACOPERIS

Job4Life

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentia de recrutare Job4life le ofera oportunitatea montatorilor de acoperis sa lucreze pentru unul dintre cei mai mari angajatori din Norvegia.
DATA DE START: ASAP
LOCATIE: Oslo

OFERTA SALARIALA:
Incepe de la 20 eur/h, 3360 eur/luna
BENEFICII:
Contract de munca pe perioada de 2 luni cu posibilitate de prelungire semnat si declarat in Norvegia
Cazarea este asigurata de angajator contra-cost sumei de 330 eur
Transportul de la cazare la locul de munca este asigurat GRATUIT de catre angajator

CERINTE

CERINTE: Se cauta o echipa de 4 muncitori:
2 cu experienta pe zinc si cupru
2 cu experienta generala si pe foi de metal

BENEFICII OFERITE

DESCRIEREA FIRMEI

Selectie , consultanta si plasare forta de munca.