Norvegia - Operator utilaje prelucrare lemn / tamplar

Romtec Jobs

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam pentru clientul nostru din Norvegia ,VERTO AS, un operator cu bune cunostinte si experienta pe utilaje pentru prelucrarea lemnului, in special pe strunguri.
Responsabilitati de operare si de reglare a utilajelor
Candidatul va indeplini si sarcini de montaj, atunci cand situatia o va cere

CERINTE

Calificare in tamplarie sau buna experienta in domeniu
Cunostinte de limba engleza la nivel mediu
Experienta in strunjirea lemnului folosind utilaje semiautomate, automate, sau actionate hidraulic
Utilaje: Locatelli ORK, Intorex TRV-45 si HA 40, OMAB OMA 120/A si Hempel
Cunostinte despre scule pentru prelucrarea lemnului si despre ascutirea / reascutirea lor manuala

BENEFICII OFERITE

Contract de munca 6 luni cu posibilitate de permanent
Salariu intre 17 - 20 Euro / ora , in functie de experienta
Concediu de odihna platit
Asigurare de sanatate platita
Asistenta pentru obtinerea permisului de munca
Se va asigura locuinta, dar chiria va fi oprita din salariu
Biletul de avion va fi cumparat de angajator, dar suma va fi retrasa din salariu.
Un loc de munca placut unde fiecare este apreciat pentru ceea ce face

Romtec Jobs este o companie cu sediul in Bacau, care activeaza in domeniul selectiei si plasarii fortei de munca.
Clientii nostri sunt companii din Norvegia, pentru care efectuam selectie de personal calificat in vederea angajarii cu contract de munca.
Compania nu percepe nici un fel de comision candidatilor la aceste posturi, nici inainte de angajare si nici dupa angajare.
Contractele de munca se fac direct cu angajatorul.