Nanny in Norvegia

365 JOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Va place sa aveti grija de copii? Daca da, atunci aveti sansa sa aplicati la acest job, care necesita doar cunoasterea limbii engleze la un nivel avansat.
Va trebui sa aveti grija de copii familiei si sa ii ajutati la teme si alte proiecte scolare, limba engleza fiind o cerinta indispensabila.
Sarcini: Ingrijirea copiilor 5-7 ore/ zi, 2 zile libere pe saptamana. Va trebui sa duceti/aduceti copiii de la gradinita sau scoala, sa ii supravegheati si sa va jucati cu ei. De asemenea va trebui sa le pregatiti micul dejun si/sau pranzul si sa ajutati familia la curatenie.

CERINTE

Sa cunoasteti limba engleza la un nivel avansat;
Sa aveti permis de conducere, categoria B;
Sa fiti o persoana responsabila si sociabila;
Sa aveti calitati de educare si predare

BENEFICII OFERITE

Se ofera un pachet salarial foarte motivant. Aveti inclusa cazarea si masa in cadrul familiei si un salariu lunar brut de 1300 de Euro.

DESCRIEREA FIRMEI

Cautati oferte de locuri de munca in strainatate?

Aplica online pentru locuri de munca in Anglia, Au Pair Ingrijire copii, oferte in Grecia, Cipru, Criuse Ships jobs pe rauri din Europa: chelneri, barmani, bucatari, ajutor de ospatar, cameriste.

www.transylvania-jobs.com - Locuri de munca in strainatate