Nanny

TjobsRecruit

Job expirat

RESPONSABILITATI

Va place sa aveti grija de copii? Daca da, atunci aveti sansa sa aplicati la acest job, care necesita cunoasterea limbii engleze la un nivel avansat.
Va trebui sa aveti grija de copii familiei si sa ii ajutati la teme si alte proiecte scolare, limba engleza fiind o cerinta indispensabila.

Sarcini:

Ingrijirea copiilor 5-7 ore/ zi, 2 zile libere pe saptamana. Va trebui sa duceti/aduceti copiii de la gradinita sau scoala, sa ii supravegheati si sa va jucati cu ei.

De asemenea va trebui sa gatiti si sa ajutati familia la curatenie.

CERINTE

Sa cunoasteti limba engleza la un nivel avansat;

Sa aveti permis de conducere, categoria B;
Sa fiti o persoana responsabila si sociabila;
Sa aveti calitati de educare si predare limba engleza.

BENEFICII OFERITE

Se ofera un pachet salarial foarte motivant. Aveti inclusa cazarea si masa in cadrul familiei si un salariu lunar brut de 1300 de Euro.

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.