Menajera in Norvegia

365 JOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sunteti interesata de un job in Norvegia la o familie? Daca da, aveti sansa sa obtineti un contract pe 1 an de zile la o familie din Norvegia unde va trebui sa faceti menajul in casa si sa gatiti.
Oferta salariala este foarte motivanta, se ofera un salariu lunar de 2600 de Euro brut si aveti inclusa cazarea si masa in cadrul familiei.

CERINTE

Aveti nevoie de permis de conducere;
Trebuie sa aveti experienta in curatenie, gen camerista la un hotel din tara sau exterior sau la o pensiune;
Trebuie sa stiti si sa va placa sa gatiti.

BENEFICII OFERITE

Cautati oferte de locuri de munca in strainatate? Aplica online pentru locuri de munca in Anglia, Au Pair Ingrijire copii, oferte in Grecia, Cipru, Criuse Ships jobs pe rauri din Europa: chelneri, barmani, bucatari, ajutor de ospatar, cameriste.
www.transylvania-jobs.com - Locuri de munca in strainatate