Medic Medicina de Familie Norvegia

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Conditii de recrutare:
• Obligatoriu: Diploma de Medic Specialist si Certificatele de Conformitate
• Experienta minimum 3 ani ca si Medic Specialist
• Familiar cu sistemul digital
• Cunostinte avansate de limba engleza scris si vorbit
• Fara abateri de la lege sau sanctiuni la locul de munca
• Motivat/a de a munci in Norvegia pe o perioada indelungata de timp

CERINTE

Ce ofera Angajatorul :
• Perioada contractului: nedeterminata
• Se lucreaza in medie intre 37,5- 40 de ore pe saptamana, veti avea in jur de 15-20 de pacienti pe zi.
• Curs de limba Norvegiana sustinut pe Skype , pe o perioada de 5-8 luni
• O scurta calatorie in Norvegia pentru a vizita spitalul si orasul, aceasta calatorie va fi inainte de inceperea cursului pe Skype
• Asistenta in gasirea unei locuinte dar si in relocare,
• Asigurari sociale,
• Asigurari medicale,
• Biletul de avion este platit de angajator
• Ore suplimentare ,
• Concediu platit 5 saptamani pe an
• Bonusuri- prime de concediu,

Business Activ Consult este o firma de consultanta in domeniul afacerilor si resurselor umane.

Serviciile noastre sunt special concepute pentru a se adapta tuturor solicitarilor intr-o piata in continua dezvoltare in care concurenta este din ce in ce mai acerba iar nevoia promovarii valorilor este in continua crestere.