Locuri de munca Norvegia - Electricieni / Electromecanici

Work Experience

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea postului:

* electricieni casinici / industriali, electromecanici / navali: intretinere, instalatii si reparatii de componente electrice casnice / centrale electrice / pe nave, segment maritim / montare tablouri electrice, alte tipuri de noi instalatii pentru care candidatul va fi de asemenea responsabil.
* capacitatea de a putea a lucra singur, de a efectua sarcini independent;
* capacitatea de a gasi cele mai bune/creative solutii in vederea rezolvarii problemelor intr-un timp scurt.

Cei interesati sa aplice la acest program sint rugati sa isi posteze CV-ul la adresa: http://jobs.workexperience.ro. Pentru mai multe detalii consultati site-ul: http://www.workexperience.ro

CERINTE

Responsabilitati:

* montare si reparare de componente electrice;
* asistenta in operatiunile de zi cu zi;
* efectuarea de diverse instalatii noi, precum si reparatii.

Durata contractelor este de 6 luni de zile cu posibilitata de prelungire. Cei care vor fi selectati vor avea posibilitatea plecarii imediate.

BENEFICII OFERITE

Cazarea si masa sint oferite gratuit de anumiti angajatori. In caz contrar, cazarea este asigurata de catre partenerii nostri din Norvegia contra cost pentru aproximativ 14 euro pe zi.

Se ofera posibilitatea stabilirii in Norvegia a intregii familii!

S.C. Work Experience S.R.L. este o companie ce are ca principal obiect de activitate selectia si plasarea fortei de munca in strainatate oferind programe de munca sau studiu in America si Europa! Garantia serviciilor noastre, o constituie numarul mare de aplicanti mediati in crestere de la an la an!