INGINERI REPARATII SI INTRETINERE MOTOARE NAVE / SHIPS ENGINEERS

EUROLIFE CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati specifice postului: Instalare , Intretinere si reparatie motoare nave.
Oras de lucru: zona Stavanger , Norvegia

CERINTE

-Experienta minim 5 ani pe o pozitie asemanatoare
-Engleza la nivel mediu

-Studii universitare absolvite

www.eurolife-consulting.ro

BENEFICII OFERITE

Salarizare:
- 17 Euro / ora NET.
- Timp de lucru: minim 8 ore/zi , 6 zile/ saptamana.
Contract minim 12 luni
Cazare asigurata
Transportul asigurat.
Asigurare medicala

Cei care aplica pentru acest post vor primi raspuns in maxim 48 ore , candidatii compatibili vor fi programati la un interviu.

AGENTIE DE SELECTIE SI PLASARE FORTA DE MUNCA ACREDITATA DE ITM

Cei care aplica pentru aceste posturi vor primi raspuns in cel mai scurt timp iar candidatii compatibili vor fi programati la interviu in Bucuresti.

Ne puteti contacta si dumneavoastra la:

Tel:0213108369 / 0213108370
0722925341 ; 0751578738 ; 0770325012
Tel/ Fax: 0213108370
sau email : office@eurolife-consulting.ro ; jobs@eurolife-consulting.ro