CROITORI

365 JOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Se cauta 2 croitori cu experienta pentru a munci in Norvegia;

Interviul final are loc direct cu angajatorul in Romania.
Data de start: cat mai repede

Program de munca :
09: 00- 19:00 (Luni- Vineri)
09:00- 17.00 (Sambata)

CERINTE

Primul croitor:
- Croitorie barbati: Experienta: minim 5 ani de experienta de munca independenta: taiere, finisare, verificare haine.

Al doilea croitor:
Croitorie femei: Priceput la munca de mana, de ex: butoniere, finisare camasi femei, etc.

Engleza nivel de baza
Varsta intre 30 – 45 de ani

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
1 Training
2. Cazare – camera single, acces la baie si bucatarie
3. Contract de munca pe termen lung
4. Salar: 2300 Euro/ luna
5. 3 luni de proba

Cautati oferte de locuri de munca in strainatate? Aplica online pentru locuri de munca in Anglia, Au Pair Ingrijire copii, oferte in Grecia, Cipru, Criuse Ships jobs pe rauri din Europa: chelneri, barmani, bucatari, ajutor de ospatar, cameriste.
www.transylvania-jobs.com - Locuri de munca in strainatate