Croitor / Sef de sectie

TjobsRecruit

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru din Norvegia este un recunoscut producator de costume nationale norvegiene.
Se cauta croitori artizanali cu experienta pentru a munci in Norvegia pe termen lung (minim 1 an).

Program de munca :
09: 00- 19:00 (Luni- Vineri)
09:00- 17.00 (Sambata)

CERINTE

Studii: Scoala profesională
Limba straina: Engleză: Mediu
Responsabil de controlul calitatii in sectia repartizata.

Ajuta clientul sa probeze costumul si face ajustarile necesare.

Se lucreaza la croitorie pentru femei si barbati.

Persoana cautata este foarte priceputa la cusut de mana – cusut butoniere, finisare camasi, finisare costume, cusut diverse podoabe / margele / paiete pe costumele nationale norvegiene si accesoriile aferente acestora.

Candidatul ideal are rapiditate in munca manuala si invata foarte repede tehnici noi de cusut specifice pentru costume nationale, se adapteaza usor la un ritm de munca rapid si sub stresul termenelor limita de finalizare a etapelor de lucru de care raspunde.

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
1 Training
2. Cazare – camera single, acces la baie si bucatarie
3. Contract de munca pe termen lung, minim 1 an
4. Salariu: 2800-3200 Euro (brut)
5. 3 luni de proba

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.