Constructor

TjobsRecruit

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru unul dintre clientii nostri din Norvegia cautam candidati care sa execute lucrari de constructii si renovari la o cladire realizata in 1930.

Principalele responsabilitati constau in:

- lucrari de tencuiala
- lucrari de zidarie
- lucrari exterioare
- lucrari/amenajari interioara
- montare usi/ferestre
- montarea de ghips carton

CERINTE

Studii: Scoala profesională
Permis de conducere : categoria B: minim o luna
Limba straina: Engleză: Mediu
Candidatul ideal trebuie sa aiba experienta pe o pozitie similara.
Sa aiba cunostinte de limba Engleza - la un nivel conversational.
Experienta in lucrari de tencuiala, zidarie, tamplarie, dulgherie, montare usi/ferestre, ghips carton si realizarea de cofraje.
Alte informaţii
NU SE PERCEPE NICI UN COMISION!

Perioada contractului este pe 5-6 luni ( cu posibilitate de prelungire)

BENEFICII OFERITE

Cazare/Transport/Asigurare - ASIGURAT

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.