CNC Operator Norvegia

Romtec Jobs

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam operatori CNC cu experienta pe utilaje cum ar fi:
- freza CNC in 3-4 axe cu comanda Fanuc
- strung vertical / carusel
- masini de frezat si gaurit
- utilaje clasice / manuale

Responsabilitati:
- Programare CNC atunci cand este cazul
- Reglarea utilajului pentru comanda noua, prinderea piesei, masurarea sculelor
- Prelucrarea pieselor din comanda
- Autocontrolul pieselor prelucrate.

CERINTE

- Calificare si experienta in domeniul CNC de min 5 ani
- Experienta foarte buna in reglare si prelucrare
- Cunostinte de limba engleza la nivel conversational
- Cunostinte de programare

BENEFICII OFERITE

- Tipul contractului: Full-Time
- Data de incepere:I anuarie 2014
- Posibilitati de ore suplimentare
- Concediu de odihna platit
- Asigurari medicale si sociale platite de angajator

Romtec Jobs este o companie cu sediul in Bacau, care activeaza in domeniul selectiei si plasarii fortei de munca.
Clientii nostri sunt companii din Norvegia, pentru care efectuam selectie de personal calificat in vederea angajarii cu contract de munca.
Compania nu percepe nici un fel de comision candidatilor la aceste posturi, nici inainte de angajare si nici dupa angajare.
Contractele de munca se fac direct cu angajatorul.