Angajam muncitori in constructii pt Norvegia

Fidelizat SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam muncitori in domeniul constructiilor - amenajari interioare si exterioare, cu sau fara experienta. Permis categoria B prezinta un avantaj. Domenii de interes ale firmei sunt : - parket, glet, zugravit, rigips, timplarie, vopsitorie, etc. O minima experienta in oricare din aceste domenii constituie un avantaj. Oferim si calificare la locul de munca pt persoanele fara expeienta. Contractele se incheie pe 3 luni pina la 1 an cu o luna de proba. Pe perioada contractului si a sederii in Norvegia nu se accepta consumul de alcol !!!

CERINTE

Cunostinte minime in domeniul constructiilor
Permis categoria B constituie un avantaj
Indeminare, implicare, colegialitate.

BENEFICII OFERITE

Salar intre 700 si 1000 euro (in functie de experienta)
Se ofera cazare (300 euro) platita de firma
Se ofera masa (300euro) platita de firma
Se ofera transport catre si de la serviciu - platit de firma.
NU SE PERCEPE NICI UN COMISION.

Suntem o firma romaneasca cu punct de lucru in Norvegia-Oslo, ce activam in domeniul constructiilor de mai bine de 3 ani. Oferim si cerem seriozitate, profesionalism, punctualitate, spirit de echipa.