Program Trainee Rompetrol Rafinare

Rompetrol Rafinare

Job expirat

RESPONSABILITATI

Studentii / proaspetii absolventi ai facultatilor cu profil Inginerie Chimica:
- vor primi responsabilitati cu un grad de dificultate progresiv;
- vor trece timp de doua luni printr-o etapa incipienta de integrare in mediul companiei, familiarizandu-se cu cerintele si asteptarile acesteia;
- in urma evaluarilor curente, vor accede la faza de participare efectiva la activitatile departamentale, implementand ideile surprinse in etapa pregatitoare;
- in cadrul nivelului urmator, se vor implica mult mai profund in activitati si proiecte in care vor avea alocate resonsabilitati si termene limita, putand sa-si puna in valoare potentialul.

CERINTE

Candidatii pentru acest program vor fi studenti in ani terminali (4 si 5) sau proaspeti absolventi ai facultatilor cu profil Inginerie Chimica, care trebuie sa aiba:
- Cunostinte de limba engleza - minimum nivel mediu;
- Cunostinte de operare PC: MS Word, Excel, Outlook - minimum nivel mediu.

Pentru candidatii selectati vor fi acoperite cheltuielile de cazare, masa, transport pe durata programului, la care se adauga o remuneratie lunara egala cu salariul minim pe economie.

Programul se va desfasura in cadrul companiei S.C. Rompetrol Rafinare S.A., in perioada 15 iulie 2005 - 15 ianuarie 2006.

DESCRIEREA FIRMEI

S.C. Rompetrol Rafinare S.A.