7

locuri de munca.

Pagina 1 din 1
Muncitori calificati necalificati in fabricii legume/fruc...
  • - Responsabilitatile lucratorului in fabrica:
  • - Manipularea marfii conform indicatiilor primite de la superiori, fara sa aduca atingere integritatii acesteia.
  • - Sortarea legumelor.
  • - Sortarea Fructelor.
  • - Conservarea si abalarea acestora. Responsabilitatile lucratorului in depozit:
  • - Depozitarea marfii;
  • - Verificarea comparativa a bunurilor si produselor din stoc;
  • - Mutarea bunurilor si produselor in depozit;
  • - Consemnarea bunurilor deteriorate sau stricate;
  • - Selectarea si ambalarea produselor pentru expediere;
  • - Sarcini de incarcare si descarcare a marfii si bunurilor;
  • - Vizitarea spatiilor de incarcare si descarcare a marfii;
  • - Intretinerea curateniei in depozit;

55 posturi disponibile (64 aplicanti)

26-02-2015
Muncitori necalificati
  • - Permis cat B Nu necesita cunostinte deosebite.

10 posturi disponibile (13 aplicanti)

26-02-2015 Buzau
Muncitori necalificati depozite Anglia
  • - # Canditatul ideal: Barbat/femeie cu varsta cuprinsa intre 18 si 40 de ani Fara cazier judiciar Faea probleme medicale Cu dorinta de munca Vorbitori de limba engleza la un nivel mediu Nu este necesara experienta in acest domeniu

20 posturi disponibile (17 aplicanti)

25-02-2015
Angajam muncitori necalificati
  • - cunostiinte minime mobila

10 posturi disponibile (7 aplicanti)

24-02-2015 BUCURESTI
Muncitor necalificat
  • - seriozitate
  • - disponibilitate de lucru in schimb
  • - domiciliu in Mizil sau imprejurimi

1 post disponibil (0 aplicanti)

02-03-2015 Mizil
Personal necalificat pentru depozit UK - Anglia
  • - Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu este o cerinta esentiala. Nu este necesara o experienta anterioara. Se cauta persoane:
  • - muncitoare,
  • - energice,
  • - motivate,
  • - responsabile,
  • - atente.

100 posturi disponibile (7 aplicanti)

01-03-2015
Peste 1300 Lire Sterline - munca necalificata in ANGLIA (...
  • - FARA EXPERIENTA;
  • - Cunoscatori de limba engleza la nivel cel putin conversational;
  • - Persoane muncitoare, cu atitudine pozitiva, serioase, prietenoase;
  • - Se accepta atat femei, barbati, cat si cupluri;
  • - Conditie fizica si mintala buna;
  • - Candidatul trebuie sa respecte regulamentul intern al firmei pentru care va presta serviciile sale.

100 posturi disponibile (10 aplicanti)

16-02-2015

7 joburi care ti se potrivesc au fost publicate in aceasta saptamana

  • Alege sa primesti pe e-mail cele mai bune joburi.