Job pt studenti: Reprezentant tehnic vanzari

AM-TEST TM ELTH

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea jobului:
- Prospectează piata locala
- Identifică nevoile prospectilor/clientilor
- Creează, mentine si dezvoltă contactul/relatia cu potentiali clienţi
- Promoveaza produsele companiei
- Planifică activitităţi individuale
- Urmareşte si indeplinieşte target-ul stabilit pentru intreaga regiune/zona pe care o are in responsabilitate

CERINTE

Candidatul ideal:
- Student in Republica Moldova, cu simt tehnic dezvoltat (va promova produse ce se adreseaza masurarilor electrice-metrologie)
- Studii superioare tehnice finalizate sau in curs
- Excelente abilitati de comunicare
- Foarte bune abilitati de vanzare si negociere
- Persoana dinamica, orientata catre rezultate
- Cunostinte foarte bune in utilizarea MS Office
- Limba engleza - nivel mediu
- Limba rusa - nivel avansat
- Disponibilitate pentru deplasari in zona de lucru alocata

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- Comision din vanzari
- Program de lucru flexibil
- Atestat de competente ingineresti si de vanzari
- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes intr-o companie romaneasca

AM-TEST TM ELTH srl este o companie romaneasca ce face parte dintr-o corporatie multinationala ce a dezvoltat in decurs de 40 de ani o traditie prin oferirea de suport tehnic si livrarea de echipamente de testare si masurare, de calibratoare si etaloane de mare precizie pentru o gama larga de produse dar si de echipamente de testare automata a circuitelor electronice.