Inginer Șef Terminal Mărfuri Generale, Portul Internațional Liber Giugiulești, Republica Moldova (7 km de orașul Galați)

ICS Danube Logistics SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Inginerul Șef Terminal Mărfuri Generale este o funcție de conducere și este responsabil de organizarea și supravegherea tuturor proceselor operaționale din cadrul terminalului;
Asigură derularea activităților conform normelor de securitate a muncii, normelor anti-incendiare, normelor de protecție a mediului, obiectivelor, regulamentelor și procedurilor de lucru ale întreprinderii.

CERINTE

- Studii superioare tehnice inginerești;
- Experiență de minim 3- 5 ani în domeniu;
- Abilități organizaționale și de comunicare înalte.
- Cunoștințe de limba română și engleza (nivel mediu);
- Cunoștințe operare MS Office (Word, Excel).

BENEFICII OFERITE

Salariu competitiv.
Rambursarea cheltuielile de transport.
Prânz zilnic.

proprietarul si operatorul Portului International Liber Giurgiulesti