Stock controller/ controlor de stoc

ODS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Coordoneaza activitatile specifice stocului de marfa.
Optimizeaza fluxurile de marfa receptie-rezerva-platforma, asigurand o corecta gestiune a stocurilor si a spatiilor de depozitare.
Urmareste solutionarea problemelor aparute in gestiunea stocurilor (retur, stocuri negative, rupturi de stoc, numarari partiale de stoc), reglari de diferente.
Urmareste, analizeaza si solutioneaza zilnic transferurile de marfa.

CERINTE

Experienta de lucru in WMS de cel putin 2 ani, intr-un depozit la nivel de coordonare taskuri.

BENEFICII OFERITE

Se discuta la interviu.

Optical Disc Solutions este furnizor de solutii complete de multiplicare, ambalare, transport si campanii de fidelizare a clientilor, o fabrica de multiplicare industriala de CD-uri si DVD-uri. Este unul dintre cei mai mari multiplicatori din sud-estul Europei, cu peste 1000 de clienti individuali sau companii din Romania si din Uniunea Europeana si o capacitate de multiplicare de la 1 disc la 4,5 milioane de unitati / luna.