Economist, contabilitate primara

Mediadocs Publishing

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Emiterea de avize de expeditie si facturi fiscale privind livrarile si retururile.
- Intocmirea ordinelor de compensare catre clienti/furnizori.
-Introducerea facturilor de marfa de la furnizori, verificarea preturilor de intrare si de vanzare.
-Verificarea trimestriala a stocurilor din custodia partenerilor.
-Inregistrarea operatiunilor de trezorerie.
- Urmarirea stocurilor impreuna cu agentii de vanzari in baza declaratiilor de stoc.
-Verificarea fiselor de furnizori si clienti.
-Verificarea periodica a documentelor introduse in sistemul informatic.

CERINTE

Studii superioare absolvite in domeniul economic sau financiar-contabilitate.
Experienta in domeniu de minim 3 ani.
Disponibilitate de deplasare - postul este in Mogosoaia.

BENEFICII OFERITE

Se discuta la interviu.

MEDIADOCS ofera o gama variata de produse media: CARTI, REVISTE, DVD-uri si CD-uri. Cartile si revistele noastre isi propun sa va tina la curent cu cele mai de succes aparitii editoriale, iar CD-urile si DVD-urile va vor retine atentia cu o bogata oferta din urmatoarele domenii: MUZICA, FILM, DOCUMENTARE si ANIMATIE.