Sef Parc Auto

S.C. Ana&Cornel S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- functionarea in conditii optime a parcului auto al companiei
- starea tehnica a autovehiculelor din cadrul parcului auto
- asigurarea tuturor documentelor si avizelor necesare pentru exploatarea parcului auto
- inregistrarea tuturor datelor pentru a avea un istoric al fiecarui autovehicul
- relatia cu firmele de asigurari si cu unitatile service agreate
- corectitudinea datelor raportate
- folosirea eficienta a resurselor alocate departamentului
- urmarirea autovehiculelor cat si a conducatorilor auto in sistemul centralizat integrat.

CERINTE

- experienta relevanta in domeniu
- permis de conducere toate categoriile
- nivel operare pc mediu

BENEFICII OFERITE

- Autovehicul de servici
- Telefon
- Pachet salarial atractiv
- Bonusuri in functie de performante

Ana & Cornel este o companie romaneasca cu capital privat infiintata in 1994 ce are ca domeniu de activitate producerea si distribuirea produselor alimentare. De-a lungul timpului compania s-a extins la nivel national ajungand astazi sa fie prezenta in peste 40 de orase si cu o flota ce depaseste 180 de autovehicule.