SECRETARA

S.C. Ana&Cornel S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

-preluarea si redirectionarea apelurilor/mesajelor telefonice, corespondentei (fax, e-mail etc);
- activitati de protocol si organizare birou;
- gestionarea documentelor din departament, precum si a corespondentei;
- mentinerea legaturilor intre manager si celelalte departamente

CERINTE

-- capacitatea de a lucra intr-un mediu ce se dezvolta rapid
-- abilitati de comunicare, spirit de echipa, persoana deschisa;
- capacitatea de a stabili prioritati, atentie distributiva;
- organizata, responsabila, serioasa;
-un bun organizator al sistemului informaţional, capabil să primească, să prelucreze şi să transmită informaţii, precum şi să ţină la zi evidenţele pentru conducere şi celelalte departamente ale companiei
- operare PC : MS Office (Word - bine Excel - lucrul cu functii si formule; SAP- avantaj), Internet;
- abilitati de birotica si secretariat;
-capacitatea de a respecta termene limita;
-persoana pozitiva, capacitate buna de organizare si relationare
- domiciliu in MIZIL sau imprejurimi

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant - tichete de masa;
- salariul se negociaza in functie de performantele tale.

Ana & Cornel este o companie romaneasca cu capital privat infiintata in 1994 ce are ca domeniu de activitate producerea si distribuirea produselor alimentare. De-a lungul timpului compania s-a extins la nivel national ajungand astazi sa fie prezenta in peste 40 de orase si cu o flota ce depaseste 180 de autovehicule.