MENAJERA

S.C. Ana&Cornel S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

-răspundă la toate solicitările venite din partea administratorului pentru îndeplinirea unor sarcini conforme functiei pe care o ocupa.
-menaj complet de intretinere in vederea menţinerii aspectului de curăţenie a casei.

CERINTE

-sa aibă însuşiri de personalitate: seriozitate / responsabilitate, loialitate, hotărâre, adaptabilitate, autocontrol, atitudine pozitiva,
- sa aibă calităţi psihice necesare (spirit de observaţie, răbdare, viteza de reacţie, capacitate de orientare in spaţiu, capacitate de comunicare, etc.).
- sa nu aibă antecedente penale

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv,

Ana & Cornel este o companie romaneasca cu capital privat infiintata in 1994 ce are ca domeniu de activitate producerea si distribuirea produselor alimentare. De-a lungul timpului compania s-a extins la nivel national ajungand astazi sa fie prezenta in peste 40 de orase si cu o flota ce depaseste 180 de autovehicule.