Director Retea Magazine

DOMENIILE VITICOLE TOHANI

Job expirat

RESPONSABILITATI

Coordoneaza intreaga activitate comerciala a retelei de magazine pe centre de profit.
Prospecteaza piata de profil.
Stabileste si implementeaza strategia comerciala, de marketing si vanzari.
Organizeaza campanii promotionale pentru cresterea vanzarilor.
Verifica incasari, stocuri, comenzi, pentru fiecare magazin in parte.
Deschide noi magazine de profil.
Transmite Directorului General raportarile privind vanzarile, incasarile, planurile de actiune pentru atingerea target-elor, dezvoltarea retelei de magazine.

CERINTE

Experienta in domeniul comercial.
Orientare catre indeplinirea obiectivelor.
Viziune de marketing, creativ, deschis catre nou.
Abilitati de comunicare si relationare.
Capacitate de organizare si decizionala.
Deplasari in teritoriu pentru implementarea strategiei comerciale, deschideri de noi magazine.
Buna cunoastere a mediului concurential de afaceri.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv corelat cu performanetele obtinute.
Oportunitatea unei cariere intr-o companie in expansiune.
Autoturism de serviciu.
Laptop.
Telefon.

SC DOMENIILE VITICOLE TOHANI SRL este unul dintre cei mai mari producatori de vin din tara, furnizor al Casei Regale a Romaniei.