Consultant IT Pro Active Computers SRL - Oras Mizil

Pro Active Computers SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

- Experienta pe un post similar (Agent vanzari) constituie un avantaj;
- Cunostine in domeniile: IT Hardware, multimedia (foto, video digital), electronice (home & portable entertainment)
- Cunoasterea pietei de IT, electronice in special retail-ul on-line confera un avantaj
- Cunoasterea limbii engleze la un nivel mediu;
- Abilitati de organizare;
- Abilitati de comunicare si prezentare;
- Capacitatea de a lucra intr-o echipa;
- Persoana entuziasta, determinata, cu initiativa;

CERINTE

Candidatul ideal:

- Ambitie, capacitate de automotivare.
- Gandire logica, structurata, usurinta in a invata noi cunostinte de factura tehnica, Spontaneitate.
- Asimilarea cu usurinta a noutatilor din domeniu
- Orientare spre construirea unei cariere in domeniul Client Service
- Atitudine pozitiva
- Orientare spre clienti. Identificarea usoara a nevoilor si cererii clientilor
- Operarea programelor din suita Microsoft Office
- Operarea programelor din suita Microsoft
- Cunostiinte Network / TCP IP
- Cunostiinte Retele WI-FI

BENEFICII OFERITE

Masina Servici , Laptop , Telefon , Bonusuri

Suntem echipa cu o experienta de 15 ani in domeniul IT&C si Telecomunicatii.

Secretul si in acelasi timp succesul nostru sunt oamenii cu care lucram (motorul companiei) si clientii pe care ii pastram de-a lungul anilor prin punerea pe primul plan a nevoilor lor (produse de buna calitate, garantii rezolvate mereu in regim de urgenta, livrari cat mai rapide, pretul produselor cat mai bun).

Pe plan local suntem cea mai cotata firma in ceea ce privesc serviciile oferite cat si produsele .

Facilitati implementate

Cautam continuu solutii si dezvoltam/implementam mereu facilitati care sa vina in folosul clientului pentru a ajunge cat mai usor la rezultatul/produsul dorit.

Anuntul este pentru locatia noastra din Mizil